Tartus sai inimene kõne väidetavalt pangatöötajalt ning jäi ilma 350 eurost 1. oktoobril sai Tartus elav ning vene keelt kõnelev naine väidetava pangatöötaja kõne, milles uuriti hiljutise ülekande kohta. Kuivõrd teataja mingit ülekannet teinud ei olnud, siis palus pangatöötaja kahtlase makse annulleerimiseks naisel sisestada oma PIN-koodid, mida naine ka tegi. Hilisemalt oma kontot kontrollides avastas tartlane, et tema arvelduskontolt on kantud 350 eurot võõra inimese kontole. Naine pöördus politsei poole ning juhtunu üksikasju selgitatakse kriminaaluurimises.
Politsei otsib Tartus Jaama tänaval juhtunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid Täna ennelõunal kell 11.46 teatati häirekeskusele Tartus Jaama tänaval Selveri ülekäiguraja lähistel juhtunud liiklusõnnetusest, milles sai viga jalakäija. Esialgsetel andmetel juhtus liiklusõnnetus Paju ja Papli tänavate vahelisel teelõigul, kui Puiestee tänava suunas liikunud sõiduauto Volvo sõitis otsa teed ületanud jalakäijale. Õnnetuses sai viga eakas jalakäija, kelle meedikud haiglaravile toimetasid. Autojuht oli kaine ning omab juhtimisõigust.
Autojuht sõitis jalgratturi jalast üle koduukse ees Eile hommikul kell 10.39 toimus liiklusõnnetus Tartus Tamme puiesteel Suur Kaar 56 ees, kus jalgrattaga maja ette sõitnud 78-aastane mees oli seisma jäänud ja astus rattalt maha ning samal ajal möödus temast parkimiskoha suunas liikunud sõiduauto Subaru Legacy, mida juhtis 60-aastane mees. Jalgratturi vasak jalg jäi sõiduauto parempoolse tagaratta alla. Jalgrattur toimetati Tartu ülikooli kliinikumi. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.
Tagasi üles
Back