Joobnu ründas turvatöötajat gaasiga

Pilt on illustratiivne.

FOTO: Kristjan Teedema

Laupäeva õhtul sai politsei väljakutse Tartusse Lossi tänava kõrtsi, kus ebaviisakalt käitunud alkoholijoobes mehed ei allunud 39-aastase turvamehe korraldustele kõrtsist lahkuda. Üks meestest muutus turvatöötaja suhtes agressiivseks ning lasi tema suunas gaasi.

Paari kliendi kaasabil hoiti agressiivset meest turvafirma patrulli ja politsei saabumiseni kinni. Turvamehe ja teiste kõrvaliste tervisele tõsisemat ohtu ei olnud.

Politsei pidas 41-aastase turvatöötajat rünnanud mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis ta esialgu kainenema.

Vägivallatseti mujalgi Tartus ja Tartumaal.

Laupäeva öösel sai politsei väljakutse Turu tänavale toitlustuskoha juurde, kus oli tekkinud konflikt ja kaklus seltskonna meeste vahel. Viga saanud 35-aastane mees viidi traumapunkti, üks 18-aastane kakluses osalenud noormees aga kainenema. Täpsemaid üksikasju selgitatakse.

Pühapäeva öösel sai politsei väljakutse aga Anne tänavale, kus 17-aastane noormees peksis 16-aastast noormeest. Kannatanu viidi traumapunkti, juhtunu üksikasju selgitab politsei.

Pühapäeva õhtul pidid korrakaitsjad võtma ette visiidi ühte Peipsiääre valla korterisse, kus 53-aastane alkoholi tarvitanud mees oli tõuganud ja löönud oma 30-aastast tütart. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis ta esialgu kainenema.

Tagasi üles