Eesti parim meespaar ei lubanud end kolmel sulgpallipiigal üllatada

Paarissulgede superfinaalis alistasid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner naiste trio koosseisus Kati-Kreet Marran, Helina Rüütel ja Kristin Kuuba.

FOTO: TÜASK

Tartu ülikooli spordihoones toimunud Paarissulgede sulgpalliturniiri 3. etapil pakkus suurimat põnevust superfinaal, kus kohtusid meespaarismängu võitnud Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (TÜASK) ning naiste parim paar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (Triiton), kes võtsid kolmandaks kampa klubikaaslase Kristin Kuuba.

Kolm neidist Eesti nelja viimase aasta meespaarismängu meistritele siiski vastu ei saanud ning tulemusega 21:18, 21:18 kuulus superfinaali võit ja koos sellega 600 eurot Kaljurannale ja Käsnerile.

Meistriliiga meespaarismängu finaalis olid Kaljurand ja Käsner pidanud vaeva nägema kolm geimi, et jagu saada Veeriku Badmintoni paarist Karl Kert – Marcus Lõo. TÜASKi meeste võidunumbrid olid 21:12, 12:21, 21:15.

Naispaarismängu finaalis alistasid Marran ja Rüütel TÜASKi paari Kertu Margus – Hannaliina Piho (TÜASK) 21:5, 21:13.

Esiliigas võidutsesid Erko Kasekamp ja Ronald Üprus (Triiton / SK Luunja) ning Emili Pärsim ja Marelle Salu (Triiton).

2. liigas saavutasid esikoha Artjom Tarassov – Martin Vendt (Triiton) ja Arta Priedniece – Annija Rulle-Titava (Sigulda).

3. liigas said kuldmedalid kaela Madis Müürsepp – Rein Rohtla (Triiton / Omniva SK) ja Heli Merisalu – Emilia Shapovalova (Nõo SK / TÜASK).

4. liigas jäid võitmatuteks Martin Liiskmann – Sten Soopalu (Triiton) ja Merle Kikkas – Katrin Kukk (Pärnu SK).

Tagasi üles
Back