Isegi konservatiividele liig: EKRE viskas liikme kriitilise kommentaari pärast parteist välja (11)

Eili Arula
, ajakirjanik
Copy
EKREst välja heidetud Andres Ostra (paremal) käis tänavu veebruaris Toompeal EKRE esimehele Martin Helmele rääkimas, kuidas peab meelt avaldama. Ostra sõnul oleks tarvis mässu.
EKREst välja heidetud Andres Ostra (paremal) käis tänavu veebruaris Toompeal EKRE esimehele Martin Helmele rääkimas, kuidas peab meelt avaldama. Ostra sõnul oleks tarvis mässu. Foto: Erakogu

Pea kolm aastat EKRE Jõgeva piirkonda kuulunud ettevõtja Andres Ostra sai selle nädala alguses teate, et ta on erakonna liikmete seast kustutatud. Välja arvamisele otsest selgitust ei järgnenud, kuid ta aimab, et kuna oli avalikult erakonna juhtkonna vastu väga kriitiline, siis heidetigi ta üle parda. Erakonna juhtkond otsust ei kommenteerinud, kuid teadjad andsid mõista, et Ostra on isegi EKRE jaoks liiga radikaalne.

Andres Ostra tunnistas, et on oma väljaütlemistes alati olnud aus ja otsekohene ning kui ta tunneb, et kriitikat väärivad ka omad, siis ta risti ette ei löö. Nii kirjutaski ta märtsi lõpus Facebookis EKRE korraldataud automaksu vastase protestiaktsiooni postituse alla kommentaariks: «Ei ole vaja keerutada ja inimestele pläma ajada, et survestame valitsust, millega? Tsirkusega?»

Ei täitnud eesmärki

Kommentaarid (11)
Copy
Tagasi üles