Noorte GP möödus Tartu sulgpallurite domineerimisel

U19 vanuseklassis võidutses Ramona Üprus (TÜASK, paremal) oma kange konkurendi Catlyn Kruusi (Triiton) ees.

FOTO: Erakogu

Tartu ülikooli spordihoones toimunud sulgpalli noorte GP-sarja 6. etapil näitasid taas head taset Tartu klubide esindajad, kes võitsid lõviosa välja jagatud medalitest.

U-19 vanuseklassis tulid üksikmängudes võitjateks Artur Ajupov (Triiton) ja Ramona Üprus (TÜASK) ning paarismängudes Andreas Eskor/Henry Pihlik (TÜASK) ja Tauri Kilk/Catlyn Kruus (Triiton).

U-17 vanuseklassi esikohad läksid kõik Triitoni esindajatele: üksikmängudes võitsid Anton Berik ja Andra Mai Hoop, paarismängudes jäid alistamatuteks Karmen Ilves/Karoliine Inselberg, Kristjan Orrin/Markus Saarepuu ja Markus Saarepuu/Andra Mai Hoop.

U-15 vanuseklassi üksikmängudes võitsid esikohad Rene Leeman (Tallinna SK) ja Annemarija Lorena Priede (Läti). Paarismängudes võidutsesid Rene Leeman/Paul Kristjan Rajamägi (Tallinna SK), Emili Pärsin/Marelle Salu (Triiton) ja Hannes Hani/Marelle Salu (Triiton).

U-13 vanuseklassis said kuldsed medalid kaela Martti Joos (Nõo SK) ja Diana Baranova (Triiton) üksikmängus ning Artur Berik/Jürgen Orav, Marleen Kade/Merilen Mäll (Triiton) ja Siim Saarse/Mia Sakarias (Pärnu SK/Tallinna SK) paarismängudes.

Kõige nooremate seas võitsid esikohad Martin Liiskmann (Triiton) ja Lumikki Liias (Triiton).

Tagasi üles