Lähipäevil tuleb Tartus arvestada mitmete liikluspiirangutega

Aardla ülesõit on suletud neljapäevast pühapäevani. Arhiivifoto.

FOTO: Kristjan Teedema

Tartu linnavalitsuse liikluskorraldusteenistus annab teada mitmest liikluspiirangust, millega sel nädalal tuleb arvestada.

Teekatte taastamistööde tõttu on kolmapäeval, 7. novembril kell 8–18 liikluseks suletud Mesika tänav majade number 3 ja 17 vahel ning Mesika 21 ees.

Bussi nr 2 ümbersõiduteekond on Kraavi-Ristiku-Variku. Mesika bussipeatus on suletud ja ajutine peatus asub Ristiku tänaval (Ristiku-Mesika ristmiku lähistel).

Neljapäeval, 8. novembril kell 20 suletakse remonditöödeks Aardla tänava raudtee-ülesõidukoht. Tööd kestavad pühapäeva õhtul kella kaheksani.

Sõidukite ümbersõit on marsruudil Aardla-Roopa-Ringtee või Aardla-Raudtee-Kabeli.

Koolibussidele võimaldatakse reede hommikul läbipääs, pärastlõunal peavad ka need sõitma ringiga.

Bussid nr 19 ja 6 on suunatud sõitma Võru-Kabeli-Raudtee ja vastupidi. Need bussid ei läbi Autokeskuse peatust, ajutised peatused on paigaldatud Võru tänavale (Võru-Aardla ristmiku lähistele).

Buss nr 2 sõidab marsruudil Aardla-Ringtee-Roopa-Aardla ja vastupidi. Liin ei läbi Tamme puiestee ja Raudtee peatust. Tamme puiestee peatusele lähim peatus on Roopa ja Raudtee peatusele Kraavi peatus.

Neljapäeval, 8. novembril kell 9 suletakse kaevatöödeks Jaani tänav maja number 7 juures. Tööd kestavad järgmise päevani. 

Tagasi üles