Pere Leib võitis veerandfinaalis Rakveret

Tartu Pere Leiva mängijad.
Tartu Pere Leiva mängijad. Foto: Andrus Eesmaa / Järva Teataja

Pärast ebaõnnestunud Schenker liiga finaalturniiri vajas Pere Leib eilses Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis kindlat võitu, et hea hoog taas üles leida.

I geimis oli Tartu poolt ebakindlust näha ja seetõttu kulges mängu algus tasavägiselt. Seekord oldi aga geimilõpus kindlamad ja 27:25 mindi kohtumist 1:0 juhtima.

II ja III geimis domineeris juba Pere Leib kindlalt. Blokk hakkas järk-järgult toimima. Vahetustega suudeti küll natuke närvikõdi tekitada, kuid mängu käigus enam kahtlust polnud. II geim 25:21 ja III 25:18 Tartule.

Resultatiivsemad olid Juhkami (14 (+9), Iecelnieks 11 (+7), Merisaar 8 (+6) ja Kollo 6 (0) punktiga.

Poolfinaali pääsuks on vaja kahte võitu. Korduskohtumine leiab aset laupäeval kell 17.00 Rakveres. Kui Rakvere peaks kodus võitma, siis peetakse otsustav mäng pühapäeval kell 16.00 taas Tartus.