Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Politsei eest põgenenud joobes juht sõitis Tartus naisele otsa

Uudist täiendatud kell 17

9
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: Jürgen Puistaja/Kanal2

Täna pärastlõunal pidas politsei Tartus Puiestee ja Jaama tänava ristmikul kinni joobes autojuhi, kes oli püüdnud politsei eest põgeneda. Põgenemise käigus sõitis juht aga otsa 66-aastasele naisele, kes sai kergemaid vigastusi.

FOTO: Jürgen Puistaja/Kanal 2
FOTO: Jürgen Puistaja/Kanal2
FOTO: Jürgen Puistaja
FOTO: Jürgen Puistaja/Kanal2
FOTO: Risto Mets
Tartus Jaama ja Puiestee tänava ristmikul peeti 9. veebruaril kinni politsei eest põgenenud joobes roolikeeraja. | FOTO: Risto Mets
Tartus Jaama ja Puiestee tänava ristmikul peeti 9. veebruaril kinni politsei eest põgenenud joobes roolikeeraja. | FOTO: Risto Mets

Kahtlase sõidustiiliga Volkswageni juhti märkas täna päeval üks Tartu kiirabitöötaja ja helistas politseisse. Tema sõnul oli juhi sõidustiil ebakindel, ka ei pidanud ta millekski fooritulesid.

Puiestee ja Paju tänava ristmiku juures vingerdades sõitis ta riivamisi otsa naisterahvale, kelle kiirabi toimetas haiglasse tervisekontrolli.

Juhtunule reageerisid politseipatrullid, kes asusid Puiestee tänaval joobes autojuhti sisse piirama. Masin suruti tee serva Puiestee ja Jaama tänava sissesõidul jäätmejaama viiva tee otsas.

Politsei tuvastas, et sõidukit juhtinud 38-aastane mees oli joobes ja ei omanud juhtimisõigust. Mees toimetati esialgu arestikambrisse.

«Kuivõrd on tuvastatud, et jalakäijat riivanud ning politseiametnike eest põgeneda üritanud meesterahvas oli kriminaalses joobes, siis arvestades eelpool kirjeldatud tegevuse äärmist hoolimatust kaaslinlaste suhtes, esitan homme kinnipeetud roolijoodiku suhtes kohtule vahistamistaotluse,» kommenteeris Lõuna ringkonnaprokurör Toomas Liiva.

Autojuhi peatamisel said nii politseisõiduk kui joobes juhi auto kahjustusi.

Kohapeal oli liiklus mõnda aega häiritud. Teele tõmmati politseilindid.

Tagasi üles