Kolmapäeval võitis Bigbank Tartu kodumängus Pärnu võrkpalliklubi tulemusega 3:2 ning asus Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat 2:1 juhtima.

Esimese geimi võitis Tartu 25:21, teises geimis jäi peale Pärnu 25:23. Kolmandas geimis Pärnu mäng lagunes ning geim kaotati 12:25. Neljandas geimis suutis Pärnu saada aga raske 28:26 võidu. Otsustav viies geim kujunes pingeliseks. Algedu saanud Pärnu mängis oma šansid servivigadega maha ning Tartu tuli järgi. Punkt-punkti heitluses jäi 19:17 peale Tartu.

Meeskonnad kohtuvad reede õhtul uuesti Pärnus. Kui Tartu seal oma paremuse maksma paneb, saab poolfinaalseeria suvepealinnas lõpu. Kui Pärnu võidab, on kõik võimalused ka neile avatud.