L, 9.12.2023

Tartu Postimehe vägevad naised tõid konkursilt neli nominatsiooni

Tartu Postimees
Copy
Aime Jõgi, Liina Uudelt, Sirje Toomla.
Aime Jõgi, Liina Uudelt, Sirje Toomla. Foto: TPM

Tartu Postimehe ajakirjanik Aime Jõgi jõudis Postimehe Fondi väljaantavate Jaan Tõnissoni meediaauhindade jagamisel parimate hulka suisa kahe tööga. Väga hästi läks ka toimetaja Liina Uudeltil ja keeletoimetaja Sirje Toomlal.

Žürii otsusega on reporter Aime Jõgi kolme tugevama seas maakonnalehtede arvamuslugude kategoorias (01.06 - «Mul on kuus elu veel») ja maakonnalehtede olemuslugude kategoorias (01.09.2021 – «Haigus on võtnud noorelt naiselt töö, karjääri ja jalad. Siiski ei anna ta alla»).

Toimetaja Liina Uudelt jõudis esikolmikusse arvamuslooga (26.02 – «Vanurid võiksid ju Zoomi veebinaris õppida, kuidas internetti kasutada»).

Keeletoimetaja Sirje Toomla pälvis koha nominentide reas silmapaistva keeleparandajana – muu hulgas tänu sellele, et tema sulest on juba mõnda aega ilmunud Tartu Postimehe arvamusküljel arvustav ja õpetav sari «Keele teritaja».

Nominendi preemia on 500 eurot ning laureaadi preemia 1000 eurot bruto.

Postimehe Fond annab Jaan Tõnissoni meediapreemiaid välja selleks, et väärtustada Tõnissoni kui Postimehe omaaegse peatoimetaja ja Eesti ühe silmapaistvama riigimehe elutööd, ergutada tänapäevaseid mõtlejaid ja arvamusliidreid ning tunnustada Postimees Grupi ja Duo Media Networksi ajakirjandusvaldkonna töötajaid. Kokku antakse auhindu 20 kategoorias.

Laureaadid saavad teatavaks 3. veebruaril.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles