Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Tartu kunstimuuseum avas näituseprojekti konkursi «Noor Tartu»

Tartu Kunstimuuseum kuulutas välja avatud konkursi näitusesarjas «Noor Tartu» 2021. aasta kunstniku leidmiseks. FOTO: Sille Annuk / Tartu Postimees

Tartu kunstimuuseum kuulutas välja avatud konkursi näitusesarjas «Noor Tartu» 2021. aastal osaleva kunstniku valimiseks. Tartu linna toetusel 2017. aastal alustatud näitusesarja eesmärk on populariseerida ja toetada noorte Tartuga seotud kunstnike loomingut.

Näitus algab Tartu kunstimuuseumi kolmanda korruse projektiruumis järgmise aasta 12. veebruaril ning konkurss kunstniku leidmiseks kestab käesoleva aasta 1. augustini. Osalenute seast valib kunstniku välja Tartu kunstimuuseumi töötajatest ja sponsorist koosnev komisjon ning otsus avalikustatakse hiljemalt augusti keskpaigaks.

Tartuga seotud noore kunstniku all peetakse silmas kedagi, kes on Tartust pärit, Tartus (kunsti)hariduse saanud või Tartus kunstnikuna tegutsev kuni 35-aastane inimene. Valiku eelduseks on ka senine vähene näitusekogemus. Kasutatavatele meediumitele piiranguid ei ole. 

Osalemiseks leiab rohkem infot siit.

Tagasi üles
Back