R, 12.08.2022

Tartumaal jäi teadmata kadunuks noor mees

Täiendatud! Tõenäoliselt on mehel kaasas tulirelv
Tartu Postimees
Tartumaal jäi teadmata kadunuks noor mees
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Kadunud Siim.
Kadunud Siim. Foto: Politsei

Politsei palub kaasabi, et  selgitada välja 28-aastase Siimu asukoht, lähedased said temaga viimati kontakti 16. jaanuaril. Pärast seda on noore mehe telefon välja lülitatud ning tema täpne asukoht teadmata.

Foto: politsei

Tartumaa piirkonnavanem Anti Peiponen rääkis, et Siimu lähedased pöördusid 16. jaanuari õhtupoolikul politsei poole ning andsid teada, et neil pole õnnestunud mitme tunni vältel noore mehega kontakti saada.

Siimule on väljastatud relvaluba ning suure tõenäosusega on tal isiklik seaduslik tulirelv kaasas. Kogutud info pinnalt võib ta olla ohtlik iseendale, mitte kõrvalistele.

Siiski palub politsei rangelt järgida soovitust, et kui keegi juhtub kirjeldusele vastavat meest kusagil nägema, tuleks sest teatada 112 ning mehega ise vahetut kontakti mitte luua.

«Faktid, et mehe telefon oli juba pikemat aega välja lülitatud, tema käitumine ja suhtlus sõpradega tavapäratu ning asukoht teadmata, panid lähedased Siimu pärast muretsema ning nad palusid seetõttu noore mehe asukoha tuvastamiseks meie abi,» kirjeldas piirkonnapolitseinik.

«Otsingumeeskond on möödunud päevil üle kontrollinud nii Siimu kodukoha Nõo vallas kui ka tuttavate aadressid Tartu linnas ja selle lähiümbruses. Oleme sest saadik pidevalt suhelnud mehe lähedaste, sõprade ja koolikaaslastega, kuid keegi neist ei tea Siimust midagi. Lisaks oleme tuvastanud, et Siim on neil päevil Lõuna-Eestis ringi liikunud. Politseile teadaolevalt oli mees 17. jaanuari ennelõunasel ajal Tartus ja pealelõunal Elva vallas ning viimati nähti teda väidetavasti 18. jaanuaril Otepää vallas Arula kandis. Paraku ei ole politseil õnnestunud meest neist kontrollitud piirkondadest leida, mistõttu otsingud jätkuvad, kuniks tema asukoht on kindlaks tehtud,» selgitas Peiponen.

Siimul olid jalas pruunid talvesaapad ja hallid dressid. Seljas kandis ta paksu karvase kraega musta värvi talveparkat, tumedat salli ning pakse kindaid. Kaasas oli tal roheline seljakott.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest näinud või omab infot tema võimalikust asukohast, palutakse sest teada anda hädaabinumbril 112.

Märksõnad
Tagasi üles