Võit jättis Welcole võimaluse viimasest kohast pääsemiseks

Welco mängijad võidu järel juubeldamas.

FOTO: Kuvatõmmis videost

Eesti jalgpalli esiliigas on hooaeg lõpusirgele jõudmas. 34. voorus alistas Tartu JK Welco Annelinna kunstmuruväljakul FC Elva 2:1 ning säilitas võimaluse pääseda tabeli viimasest kohast.

Welcole tõid hooaja viienda võidu Joonas Lutsu (19. minutil) ja Andree Porila (87.) tabamused. Elva poolt tegi skoori Kristo Kolesnitšenko (27.).

Võit jättis Welcole võimaluse kahe viimase vooruga tabelis üheksandal ehk eelviimasel kohal paikneva Rakvere JK Tarva kinnipüüdmiseks. Welcol on tabelis 21 punkti ja ees kohtumised Kohtla-Järve JK Järvega (kodus) ja Tallinna Kalevi U21 meeskonnaga (võõrsil); Tarval on 25 punkti ja pidada mängud Tallinna FC Flora U21 (kodus) ja JK Järvega (võõrsil).

Paraku pole üheksandal ega kümnendal kohal selles mõttes erilist vahet, et mõlemad positsioonid tähendavad järgmiseks hooajaks aste madalamale ehk B-esiliigasse langemist. Welcole sai see selgeks juba 19. oktoobril, kui võõrsil jäädi 0:3 alla Pärnu Vaprusele.

FC Elvale tähendas laupäevane kaotus aga seda, et suure tõenäosusega nad tänavu meistriliiga üleminekumängudele ei pääse. Vahe pärnakatega on viis punkti, Elval on jäänud mängida FCI Levadia U21 (kodus) ja JK Legioniga (kodus), Vaprusel aga Legioniga (võõrsil) ja JK Tammeka U21 meeskonnaga (kodus).

Esiliiga tabel:

Esiliiga tabel.

FOTO: jalgpall.ee

Tagasi üles