Tartu maratoni eelüritustel osales ligi 800 suusatajat

FOTO: Klubi Tartu Maraton

Täna Otepää-Elva vahelisel rajal peetud Tartu maratoni eelüritused – Tartu teatemaraton ja avatud raja sõidud – tõid kohale 776 suusatajat.

Väikeste plusskraadidega suusatatud 7. Tartu teatemaratoni võitis võistkond Laskesuusatajad (Hans-Kristen Rootalu, Kristo Siimer, Marten Aolaid, Jüri Uha), kes edestas Horeca Service’it (Andreas Baum, Risto Vaher, Taavi Kaiv, Martti Himma) ja Koidu suusaklubi (Andres Laineste, Rainer Tokko, Asko Kuusalu, Alar Savastver). Teine ning kolmas koht kaotasid võidutiimile vastavalt 7.08 ja 12.18. Teatemaratoni tulemusi saab vaaadata siit.

Tartu teatemaratonil osales 90 neljaliikmelist võistkonda, seega enam kui poole rohkem kui mullu. Avatud raja sõitudel (63, 31 ja 16 km) oli stardis 416 suusasõpra.

46. Tartu maratoni põhisõidud (63 ja 31 km) toimuvad juba järgmisel pühapäeval, 17. veebruaril. Selleaastase suusamaratoni põhidistantside ettevalmistustes on arvestatud maksimaalselt 5000 osalejaga. Tänase seisuga on vabu kohti järel vaid natuke üle 200 ning soovitus on huvilistele mitte jätta enda kirjapanekut viimasele minutile. Rohkem infot ja registreeruda saab siit.

Tagasi üles