«Vahetund Tartu Postimehega» käsitleb Raadi kaitseväelinnakuga seotud probleeme

Kaitseväelinnaku värav Tartus Raadi linnajaos.

FOTO: Margus Ansu

Täna Kuku raadio Lõuna-Eesti sagedustel eetrisse minevas kolmandas saates «Vahetund Tartu Postimehega» võetakse jututeemaks Raadi kaitseväelinnakuga seotud probleemid.

Tartu Postimees kirjutas täna, et ideest kolida Raadi kaitseväelinnak Ravila tänava lõppu Tähtvere metsa ei saa asja, sest kaitseministeeriumi hinnangul on asjasse puutuvad tähtajad juba praegu punased ning ministeerium on võtnud tagasi linnale saadetud detailplaneeringu algatamise taotluse. Mitmed linnavalitsuse esindajad on varem öelnud, et kaitseväelinnaks Raadil on võrreldav rändrahnuga taluõuel, sest see takistab piirkonna arengut.

Raadiosaates jagavad selgitusi kaitseministeeriumi kaitseinvesteeringute osakonna juhataja Kusti Salm, Tartu abilinnapea Reno Laidre ja Tartu üldplaneeringu- ja arenguteenistuse juhataja Indrek Ranniku. Saadet juhib Tartu Postimehe peatoimetaja Rannar Raba.

«Vahetund Tartu Postimehega» on otse-eetris kuulatav Kuku raadio Lõuna-Eesti sagedustel ning salvestisena raadiojaama kodulehel ja nutirakenduses.

Tagasi üles