Tartu abilinnapeaks tõuseb Tiia Teppan

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Tiia Teppan.

FOTO: Margus Ansu / Postimees

Täna õhtul koos istunud Reformierakonna Tartu piirkonna juhatus otsustas esitada homsel volikogu istungil uueks abilinnapea kandidaadiks Tiia Teppani. Isamaa ja Res Publica Liit aga pakub oma abilinnapeakohtadele ilmselt Jüri Kõre ja Argo Annuki.

«Meie kandidaat on Tiia Teppan, kes hakkab juhtima haridust, kultuuri ja sporti. Ta on tugev töötegija ja ennast igati tõestanud. Näiteks on ta saanud väga hästi hakkama ka Aura veekeskuse juhtimisega,» ütles linnapea Urmas Kruuse. Tiia Teppan on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna. Seda, kelle hulgast Teppan valiti, Kruuse ei avalikustanud.

Lisaks haridusele, kultuurile ja spordile, jääb Reformierakonnale linnas juhtida veel linnamajanduse, planeerimise ja arhitektuuri valdkond. Seda jääb kureerima senine abilinnapea Raimond Tamm.

Isamaa ja Res Publica Liidule jääb juhtida sotsiaalvaldkond, lisaks veel rahandus, linnavara, ettevõtlus ja turism. IRLi Tartu piirkonna juht Peeter Laurson ütles, et kandidaatide nimed kinnitatakse juhatuses homme hommikul. Samas kinnitas Laurson, et Tartu Postimehes ilmunud nimed, Jüri Kõre ja Argo Annuk, on kandidaatidena välja pakutud ning ilmselt nad ka kinnitatakse. Samuti tõuseb volikogu esimehe kandidaadiks ilmselt Mihhail Lotman.

Tagasi üles