Sulgpallipaarid võõrustasid Läti ja Venemaa konkurente

Sulgpalliturniiri Paarissuled medalid.

FOTO: Erakogu

Laupäeval peeti Tartu ülikooli spordihallis rahvusvahelise sulgpalliturniiri «Paarissuled» avaetapp, kus lõid kaasa ka naabrid lõunast ning idast.

Meistriliigas Tartu parimad külalistele erilist sõnaõigust ei andnud. Meespaarismängu parimad olid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (TÜASK), hõbeda võitsid Mikk Õunmaa ja Heiko Zoober (Triiton), vahendas võistluste korraldaja Heiki Sorge.

Meistriliiga naispaarismängus osutusid võitmatuks Kati-Kreet Marran ja Liisa-Lotta Tannik (Triiton). Teine koht kuulus Helen Klaosele ja Kätlin Lattikule (TÜASK).

Esiliigas näitasid meestest parimat paarismängu Gunnar Mitt ja Tanel Tereping (TÜASK), kes võitsid finaalis Martin Pääsikut ja Tanel Tuvikest (Triiton). Naistest olid esiliigas võitjad Liis Kiik ja Sigrid Liivak, kes edestasid teise koha võitnud Johanna Violet Meierit ja Liisbet Sugaseppa (Triiton).

Teises liigas tuli meeste arvestuses loovutada võit lõunanaabritele. Vjaceslavs Baskovs ja Juris Krumins Lotos/BK Salaspils alistasid finaalis Arthur Kivi ja Sten Otsmaa. Nastest olid Erle Nõmm (TÜASK) ja Kaili Tamm (Puhja SK) paremad Katre Siliksaarest ning Liis Simpsonist (Triiton).

Kolmandas liigas võitis meespaar Rain Pärna ja Markus Saarepuu (Triiton) finaalis tandemit Mārtiņs Ķirkums ja Roberts Miščenko (Dārta/Daugamale). Naistest oli parim paar Emili Pärsim ja Marelle Salu (Triiton), olles finaalmängus üle Tatjana Dvornikust ning Anete Zuntest (Lotos).

Neljandas liigas näitasid Oliver Kristof Sokk ja Tregert Gustav Värv (Triiton/TÜASK) parimat mängu Raimonds Kirsonsi ja Oskars Saulītise (Dārta/Daugamale) vastu. Naistest võitsid Heili Merisalu ja Emilia Shapovalova (Nõo SK/Tartu Kalev) finaalis Maria Harjot ja Lee-Johanna Kaljuranda (TÜASK).

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles