Pere Leib lõpetas Schenker liiga põhiturniiri kahe võiduga

Tartu Pere Leiva mängijad.
Tartu Pere Leiva mängijad. Foto: Andrus Eesmaa / Järva Teataja

Schenker liiga põhiturniir lõppes nädalavahetuse mängudega. Tartu Pere Leib alistas laupäeval kodus Rakvere 3:0 ja pühapäeval Kuressaares TTÜ 3:1.

II ringis võitis Tartu 10 mängust 9 ja play-off kohtumistele minnakse julgelt vastu.
Põhiturniiri tabelis jäi Pere Leib kolmandale kohale, Selveri ja Pärnu järel.
Veerandfinaalis on Tartu vastaseks TTÜ meeskond. Poolfinaali pääseja selgitatakse välja kahest mängust.

3.märtsil kell 18.00 kohtuvad mõlemad võistkonnad Tallinnas TTÜ spordihoones, kordusmäng peetakse 5.märtsil kell 16.00 Tartu Ülikooli spordihoones. Kui peale II mängu on geimide suhe viigis, siis selgitab edasipääseja kuldne geim, mis mängitakse 25 punktini.

Teised veerandfinaalpaarid:
1. Selver-Daugavpils
2. Pärnu-Jelgava
3. Ozolnieki-Lase/Riga

Veerandfinaalide võitjad selgitavad Schenker liiga võitja 12-13.märtsil toimuval finaalturniiril, mille korraldab põhiturniri võitja Selver Tallinn.