Tartu ülikooli otsib korraga viit tippjuhti

Tartu ülikooli peahoone.

FOTO: Kristjan Teedema

Tartu ülikooli personaliosakond kuulutas täna välja viis konkurssi, et leida uued juhid ülikooli kantsleri, finantsjuhi ning raamatukogu, muuseumi ja Narva kolledži direktori ametikohtade täitmiseks.

Kantsleri, finantsjuhi, raamatukogu direktori ja Narva kolledži direktori ülesannetes on praegu kohusetäitjad. Augustis lõppeb ülikooli muuseumi praeguse direktori viieaastane ametiaeg, seepärast otsustati alustada uue direktori otsinguid juba nüüd, samal ajal teiste juhtide otsingutega.

«Ülikooli tegevus on tihedalt seotud akadeemilise aastaga, mis algab septembris. Loodame, et praegu alanud konkursside tulemusel on kõik uued juhid hiljemalt õppeaasta alguseks ametis,» märkis ülikooli personaliosakonna juhataja Kristi Kuningas.

Kõigile viiele ametikohale ootab ülikool kandideerima kogenud ja inspireerivaid juhte – eestvedajaid ja eestkõnelejaid, kes julgevad seada kõrgeid sihte, on keskendunud uuendustele, suudavad vastutustundlikult otsuseid langetada ja ka ellu viia ning on võimelised motiveerima nii ennast kui ka teisi.

Tagasi üles