Õiendamine aitas, Karlovas jääb üks tähtis buss siiski sõitma

Kelly Olesk
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eha bussipeatuses astus eile keskpäeval bussist maha kaks inimest. 1. juulil käiku minevas uues bussiliinivõrgus ei sõida paari kuu pärast Tähe tänaval ühtegi bussi. Lähimad peatused asuksid Võru ja Kalevi tänaval.
Eha bussipeatuses astus eile keskpäeval bussist maha kaks inimest. 1. juulil käiku minevas uues bussiliinivõrgus ei sõida paari kuu pärast Tähe tänaval ühtegi bussi. Lähimad peatused asuksid Võru ja Kalevi tänaval. Foto: Kristjan Teedema

Juuli algusest, kui hakkab toimima Tartu linna uus bussiliinivõrk, ei sõida tulevikus Karlova linnaosas Tähe tänaval ühtegi bussi. Uues bussiliinivõrgus asuvad Tähe tänava elanikele lähimad peatused Võru ja Kalevi tänaval. Selline muudatus tegi Karlova rahva väga ärevaks, inimesed kurtsid oma muret nii Karlova seltsi esindajatele kui ka linna veebilehel. Tundub, et kurtmisest on kasu.

Eile keskpäeval Eha bussipeatuses nr 9 bussilt maha astunud vanem proua oli samuti üllatunud. «Siia tuleb ju uus elamurajoon, iga päev on buss õpilasi ja vanureid täis. See buss on meile hädavajalik,» sõnas tundmatuks jääda sooviv naine. «Mina sõidan bussiga vähe, ehk kord kuus, siis kui jalad jälle kannavad. Muidu toovad toidu koju lapsed,» lisas ta.

Linnaosas ei asu ühtegi suuremat toidupoodi ning vanaproua jutu järgi on lähimas kaupluses ehk Kuu poes kaup kallis. Sellepärast käiakse ostlemas kaugemal.

Tagasi üles