Esiliiga meeskonnad said punkte

Jalgpalli esiliigas mängiv Tartu meeskond SK 10 alistas kolmapäeval võõrsil Pärnu linnameeskonna seisuga 3:0. Tartlaste resultatiivsed olid 22. minutil Valeri Šabanov, 32. minutil Aleksei Mamontov ja 83. minutil Georgi Ivanov. SK 10 hoiab liigatabelis neljandat kohta, kuid kolmandal pulgal platseeruvast Rakvere JK Tarvast eraldab neid vaid neli punkti.

Esiliigas seitsmendal kohal olev Tammeka duubelmeeskond viigistas kolmapäeval üllatuslikult esiliigat juhtiva FC Infonetiga 1:1. Tammeka värava autor oli juba mängu viiendal minutil Marek Tšernjavski. Tammeka hoidis eduseisus hästi, kuid 75. minutil teenis Karli Kütt vea eest kollase kaardi ja esiliiga parim väravakütt Kouakou Fabrice Elysee Kouadio realiseeris penalti, mis mängu viigistas.

Pühapäeval kell 14 kohtub SK 10 Tamme staadionil FC Puumaga, samal ajal mängib Tammeka Tallinnas FC Levadia duubelmeeskonnaga.