Saalihoki nädalalõpp tõi kaotused

Kõik Tartu saalihokimeeskonnad võtsid nädalavahetusel vastu kaotuse. EMÜ SK esindusmeeskond kaotas pühapäeval 3:5 Saku Fortunale. Kuigi Tõnis Vainomäe realiseeris juba kohtumise teisel minutil väravaks Sten Kõivu söödu ja 12. minutil toimetas Lauri Nieminen (sööt Daniel Matsukevitšilt) palli Saku väravavahi Kuldar Margi selja taha, oli 38. minuti alguseks seis juba 2:4 Saku poole kaldu. Kaks väravat tulid arvulisest ülekaalust.

44. minutil vähendas Daniel Matsukevitš (sööt Sten Kõivult) vahe seisule 3:4, kuid mõni minut hiljem vormistas Fredy Maalt mängu lõppseisuks 3:5. Tartu parim oli Sten Kõiv, Saku parimaks tunnistati Fredy Maalt.

EMÜ II võistkond kaotas laupäeval esiliigas 1:10 Viimsi Kepile (värav Roland Rajalt, sööt Jan Henrik Pärnikult).

Teises liigas mängisid laupäeval kaks Tartu meeskonda. EMÜ III jäi 3:9 alla Valga Välgule (väravad Rando Ernits, Priit Salumets ja Mihkel Kaasik). Vana Hea Puur kaotas Jäneda II meeskonnale 4:5 (väravad Henrik Kooritsalt, Madis-Karli Koppelilt ja Kalle Kotselainenilt).