Tammeka võitis Narva Transi

Tartu Tammeka.
Tartu Tammeka. Foto: Veiko Soo

Eesti jalgpalli meistriliiga 28. voorus pälvis Tartu JK Tammeka oma liigahooaja teise võidu, kui seisuga 2:1 alistasid tartlased tabelis viiendat kohta hoidva Narva JK Transi.

Tammeka avas mänguskoori juba kümnendal minutil, kui Heiko Tamm kasutas ära Alex Nimo antud hea söödu. Tartlaste rünnakud jätkusid ja kõigest kaks minutit hiljem säras keskkaitsja Rauno Tutk.

Narvalaste poolelt oli 14. minutil resultatiivne Vladislav Ivanov. Samal ajal kaotas Tammeka lähim konkurent Tallinna Kalev Viljandile, mis tähendab, et tartlased on nüüd üheksandast tabelikohast seitsme punkti kaugusel.