Jalgpalli esiliiga meeskonnad võitsid

Olnud nädalalõpul said jalgpalli esiliiga tabelis punktilisa mõlemad Tartus tegutsevad meeskonnad. SK 10 võitis Tallinna FC Florat seisuga 1:0, Tammeka duubel oli üle Kiviõli Tamme Autost.

Kui eelmisel nädalal võitis Tammeka duubelmeeskond Kohtla-Järve Lootust, siis sel nädalalõpul saavutati võõral väljakul 3:2 võit Kiviõli Tamme Auto vastu. Priit Peedo suunas palli vastaste väravavahi selja taha 35. minutil, Mikk Valtna lõi väravad kohtumise 41. ja 77. minutil.

SK 10 värava lõi 88. minutil Aleksei Mamontov.

Tulemused ei muutnud meeskondade tabeliseisu. SK 10 on endiselt neljandal, Tammeka kaheksandal kohal.