TÜ ASK naiskond võitis kergejõustiku karikavõistlused

Pühapäeval, 22. juulil toimusid Rakveres Eesti karikavõistlused, kus Tartu Ülikooli naiskond kaitses taaskord viie klubi konkurentsis karikavõitja tiitlit. Eelmisel aastal võitnud meeskonnal tuli sel aastal leppida neljanda kohaga.

Kokku 16 alal kogusid tartlannad kaheksa alavõitu ja teenisid kokku 87 punkti. Teisele kohale jäänud Nõmme KJK kogus 80 ning kolmandaks tulnud Rakvere KJK ViKe 51 punkti.

4x100m – Annika Sakkarias, Külli Kallas, Karmen Veerme, Mari Klaup – 49,29

Meeskonna ainsa alavõidu sai Rauno Kirchbaum 110m tõkkejooksus ajaga 14,77. Ilma olümpiaks valmistuvate ja Põhjamaade U23 meistrivõistlustel osalevate sportlasteta meeste koondis ei suutnud üldarvestuse kõrgematele kohtadele pretendeerida  pärast 400m jooksu valestarti, mistõttu sellel alal punktideta jäädi.

Meeste üldvõitu võttis Audentese SK nelja alavõidu (200m, teivashüpe, kettaheide ja  4x100m) ja 112 punktiga. KJK Sakala oli 108 punktiga teine ja Rakvere KJK ViKe 94 punktiga kolmas.