Tammeka naised jäid Pärnule alla

Naiste meistriliigas kaotas Tammeka naiskond Pärnu JK-le 0:5. Pärnu väravad lõid 22. minutil Liivi Sõrmus, 30., 45.ning 48. minutitel Margarita Žernosekova ja 62. minutil Anastassia Morkovkina

Tammeka peatreener Aleksandra Ševoldajeva ütles, et lõppresultaadi juures said määravaks liigsed individuaalsed vead. "Võistkond ei ole veel nii stabiilne, sellest ka suur skoor," täpsustas ta, "heal päeval oleks suutnud võib-olla Pärnut üllatada, kuid seekord läks nii."

Ševoldajeva lisas, et sellise seisu pärast pead norgu ei lasta, sest areng on siiski olnud positiivne ja tegu oli Eesti meistriga. "Selliste mängijate nagu Morkovkina, Anete Paulus ja Kaire Palmaru vastu mängimine õpetab väga palju," resümeeris ta positiivselt.

Homme kohtuvad tartlannad Põlvas kohaliku FC Lootosega.