Tartu esiliiga meeskondadele võit ja kaotus

Olnud nädalavahetusel olid võistlustules mõlemad Tartu jalgpalli esiliigas mängivad meeskonnad. SK 10 võitis seisuga 2:1 Kiviõli Tamme Autot, Tammeka duubelmeeskond kaotas 2:3 Rakvere JK Tarvale.

Tartu SK 10 poolt lõi Georgi Ivanov väravad kohtumise 49. ja 83. minutil. Kiviõli poolelt oli 17. minutil resultatiivne Pavel Apalinski.

Tammeka väravad lõid 56. minutil Andre Paju ja 74. minutil Tristan Koskor. Rakvere poolt olid resultatiivsed Argo Aava 16. ja 63. ning Kaarel Saar 43. minutil.

SK 10 hoiab tabelis neljandat, Tammeka kaheksandat kohta. Juba kolmapäeval võõrustab SK 10 omakorda Rakveret, pühapäeval võõrustab Tammeka Tallinna FC Flora duubelmeeskonda.