Tartumaa sulgpallurid jagasid meistritiitleid

Nädalavahetusel selgitasid ligi 200 noort sulgpallurit kuues erinevas vanuseklassis Tartumaa meistreid. Kui suurema hulga poodiumikohti võtsid Triitoni sportlased, siis oma võtsid ka Nõo ja TÜ ASK sulgpallurid.

Noormeeste  U19 vanuseklassi finaali jõudsid Sten Rääbis ja Sander Merits (mõlemad Triiton). Pingelise finaali võitis Sten 19-21, 21-15, 21-18. Kolmanda kohaga pidi leppima Mikk Järveoja Nõost.

U17 kolm esimest kohta langesid Triitoni saagiks: esimene Heiko Zoober, teine Sander Merits ja kolmas Martin Pääsik.

U15 finaalis alistas Mihkel Laanes Mikk Õunmaa (mõlemad Triitonist) 21-18, 21-17.

U13 finaali jõudsid treeningkaaslased Karl Kert ja Matis Kaart (mõlemad Triitonist). Tasavägiliseks kujunenud finaali võitis Karl Kert  21-12, 16-21, 21-16.Kolmandaks jäeti nõokas Marcus Lõo.

U11 ei olnud vastaseid Ken Kuusemetsale Triitonist, kes finaalis võitis Kevin Naruski Nõost 21:6, 21:2. Kolmanda koha võitis Rain Pärna Triitonist.

U9 vanuseklassis said Triitoni poisid koguni nelikvõidu. Esimene Martin Grigorovits, teine Tauri Kilk, kolmas Alex Kuus, neljas Markus Kukkes.

U19 neidudest oli ülekaalukas võitja Nõo neiu Kristin Kuuba, jättes teiseks Sale-Liis Teesalu Triitonist. Kolmas koht Liis Järveoja Nõost.

U17 parim oli Nõo neiu Helina Rüütel, kes finaalis võitis Marianne Haari 21:8, 21:12. Kolmanda koha võitles välja Kätlin Lattik (TÜ ASK).

U15 finaalis võitis Sale-Liis Teesalu Triitonist Nõo tüdruku Kati-Kreet Marrani 21:17, 21:16. Kolmanda koha saavutas Edith Rästa Triitonist.

U13 võitjaks tuli Liisa Tannik Triitonist, teine Hanna-Liina Piho Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordiklubist. Kolmas oli Kerli Kuus Nõost.

U11 finaalis alistas Victoria Sulbi Triitonist Kirke Karolin Heiteri Nõost 21:19, 21:11.

U9 finaalis võitis Inge Org Anna-Liisa Pihlapi (mõlemad Triitonist) 21:13, 21:14. Kolmas oli Ramona Üprus (TÜ ASK).