Kaarel Kiidron lendas koos koondisega Horvaatiasse

Kaarel Kiidron (sinises) lööb peale.

FOTO: Martin Smutov

Aasta algusest Tšehhis Žižkovi Viktorias pallinud keskkaitsja Kaarel Kiidron kutsuti Eesti jalgpalli rahvuskoondisesse viimasel hetkel, et asendada vigastusega kimpus olevat Nõmme Kalju keskkaitsjat Alo Bärengrubi. Kiidron lendas ka täna juba koondisega Horvaatiasse, et homses kohtumises sealse koondisega sinisärgis debüteerida.

Siim Tenno (vasakul).

FOTO: SCANPIX

Koos Kiidroniga Tšehhis mänginud keskpoolik Siim Tenno rahvuskoondisega Aadria mere äärde ei sõitnud, kuid valmistub hoopis esmaspäeval algavaks U21-koondise kogunemiseks. "Mängin seal, kus mind rohkem vaja on," ütles Tenno pettumuseta.

Noortekoondis koguneb eelseisval esmaspäeval Tallinnas Noorte Treeningkeskuse staadionil, et alustada ettevalmistumisega Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks. U21 koondis võõrustab 31. mail Hispaaniat ning 5. juunil Gruusiat.

Eesti rahvuskoondist ootavad ees tihedad ajad, sest lähiajal mängitakse võõrsil lisaks Horvaatiale (25. mail) ka Ukraina (28. mail) ja Prantsusmaaga (5. juunil) ning kodus Soomega (1. juunil) ning Läti või Leeduga (3. juunil). Tenno arvas, et kui muidu teeb ta kaasa noortekoondise kohtumistes, siis 3. juunil on lootust teda ka A-koondise mängus platsil näha.

Tagasi üles