Koolinoored joonistasid ja kirjutasid spordiväärtustest
Lisatud tulemused!

Konkurssi üks patroone - Kristjan Kais.

FOTO: Margus Ansu

Eesti Olümpiaakadeemia loovtööde konkursile "Aus mäng ja väärtused spordis" laekus ligikaudu 670 joonistust, luuletust, kirjandit, fotot ning videot 66 koolist kõikidest Eesti maakondadest, lisaks Petserist ja Brüsselist. 

Puhta töö tegid Hugo Treffneri gümnaasiumi 11. klassi tüdrukud omavanuste kirjandikonkurssil, kuid ka mitmete teiste auhinnatud ja äramärgitud tööde autorid on pärit Tartust ja Tartumaalt.

JOONISTUSED

1.-3. klass
I koht: Artur Stassenko Jõhvi Vene Gümnaasiumi 1. klassist
II koht: Helena Stroom Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 3. klassist
III koht: Artur Blihhantsov J. Liivi nim. Alatskivi Keskkooli 3. klassist

Eripreemia: Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi 2.a klassi ühistöö
Äramärgitud töö: Renne Ploom Paide Ühisgümnaasiumi 2. klassist

4.-6. klass
I koht: Maria Bograja Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasiumi 6. klassist
II koht: Sergei Jakimtšuk Petseri Lingvistilise Gümnaasiumi 6. klassist
III koht: Marina Dunajeva Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi 6. klassist

Äramärgitud töö: Teet Muiste Tilsi Põhikooli 6. klassist
Äramärgitud töö: Oksana Tingajeva Narva Soldino Gümnaasiumi 6. klassist

LUULETUSED

4.-6. klass
I koht: Andreas Teder Tartu Raatuse Gümnaasiumi 6. klassist
II koht: Kärt Käämbre Nõo Põhikooli 5. klassist
III koht: Kätlin Kõnd Ilmatsalu Põhikooli 4.klassist

Äramärgitud töö: Saskia Rozental Ülenurme Gümnaasiumi 5. klassist
Äramärgitud töö: Keil-Karlis Kalind Tartu Raatuse Gümnaasiumi 4. klassist

7.-9. klass
I koht: Indrek Kuusk Kambja Põhikooli 7. klassist
II koht: Laura Ehin Tallinna Nõmme Gümnaasiumi 9. klassist
III koht: Roland Parm Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 7. klassist

KIRJANDID

7.-9. klass
I koht: Paula Pajusaar Tallinna Inglise Kolledži 8. klassist
II koht: Armilde-Anette Jõgi Tartu Hiie Koolist
III koht: Veronica Kaupmees Tallinna 21. Kooli 8. klassist

Äramärgitud töö: Adeele Vesingi Emmaste Põhikooli 8. klassist
Äramärgitud töö: Maris Kontkar Tartu Veeriku Kooli 8. klassist

10.-12. klass
I koht: Mariliis Räis Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassist
II koht: Ingrid Margus Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassist
III koht: Laura Tiitus Hugo Treffneri Gümnaasiumi 11. klassist

Äramärgitud töö: Marii Leemet Tallinna Tehnikagümnaasiumi 12. klassist

FOTOD

1.-6. klass
I koht: Rebekka Tutskanjuk Konguta Kooli 4.klassist
II koht: Helen Kalamäe Talllinna Prantsuse Lütseumi 6. klassist
III koht: Domar Kivimägi Päinurme Internaatkooli 1. klassist

Äramärgitud töö: Marcus Ehte Tartu Veeriku Kooli 1. klassist

7.-12. klass
I koht: Elina Gerassimov ja Elisabeth Saar Ülenurme Gümnaasiumi 8. klassist
II koht: Frederik Klanberg Brüsseli Euroopa Kooli 7. klassist
III koht: Reino Luige Tartu Tamme Gümnaasiumi 10. klassist

Äramärgitud töö: Samira Geidarova Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi 9. klassist

VIDEOD

1.-6. klass
I koht: Ornella Mundi ja Kristiina Kütt Nõo Põhikoolist
II koht: Konguta Kooli 6. klass

7.-12. klass
I koht: Kert Paidre ja Mattias Jõesaar Saue Gümnaasiumist
II koht: Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasiumi 8b klass
III koht: Annika Väljataga ja Hele-Mai Mängel Tartu Mart Reiniku Koolist
 

EOA loovtööde konkursi kõnevõistlus ning konkursi pidulik autasustamine toimuvad 14. mail Tartus Dorpati Konverentsikeskuses. Seal toimuvale kõnekonkurssile on võimalik registreeruda 11. maini ehk reedeni.
 
Konkursi patroonideks on Jüri Jaanson, Kristjan Kais ja Nikolai Novosjolov.

Tagasi üles