Seetõttu oli igal võimlejal lisaks ühistrennidele vaja palju ka iseseisvalt harjutada. Liisel Perlin sõnas, et näiteks saatis ta trennide järel võimlejatele sadakond kuvatõmmist, milles esile tõstetud vead tuli neidudel järgmiseks korraks parandada.
Maria Terep rääkis, et igaühe individuaalne vigade parandus jäi üldjuhul järgmisesse päeva. «Üheksa ajal õhtul või natukene varem jõudsid koju, sõid ja hakkasid õppima,» kirjeldas ta senist tempot. «Vahel läkski mitu öötundi ka ning siis tuli jälle uus koolipäev ja uus trenn otsa.»
Sellel sügisel lisandus Maria Terepi päevaplaani veel bussisõit Tallinnast Tartu ja tagasi, sest ta asus õppima Tallinna tehnikaülikoolis. «Tehtav, aga pikas perspektiivis kõik kannatab,» nentis ta.
Siidisabad andsid mõista, et selline pingutus ja saavutatud kõrged kohad poleks ehk võimalikud olnudki, kui selle rühma kohta poleks saanud öelda sõpruskond. Omavahel tuli läbi saada, sest nagu Elis Sarapuu ütles, oldi ühes paadis koos ja selle seltskonnaga veedeti rohkem aega kui teiste sõprade või lähedastega.
Üheksa ajal õhtul või natukene varem jõudsid koju, sõid ja hakkasid õppima, kirjeldas Siidisabade kapten Maria Terep senist tempot.
Ka kapten Maria Terep nõustus, et Siidisabadest kujunes tõeline sõpruskond. «Kui me võistlusreisidel koos olime, siis iga inimesega selliseidtegevusi ja lollusi poleks teinud,» sõnas ta. Jälle kostis Rütmika kontoriruumis tugev naerupahvakas.
Mis tüdrukuid ühendas ja koos hoidis? Võtmesõnaks öeldi ühine huumor. «Tahaks öelda, et see on must, aga samas kirju,» muheles Elis Sarapuu. Kirjuks teeb selle näiteks võistlusreisidel toimunu. Ennast tuli vabaks lasta, sest muidu poleks enne MMi nii head enesetunnet kätte saanud, lisas ta.