Politsei tabas liiklustalgute nädalal Tartus 107 kilomeetrit tunnis kihutanud juhi

Veiki Ojaperv
, ajakirjanik
Copy
Piirkonnapolitseinik Annika Jukk ja liiklusgrupi patrullpolitseinik Martin Määr mõõtsid möödunud nädala liiklustalgute käigus kiirust Raadi elamupiirkonnas.
Piirkonnapolitseinik Annika Jukk ja liiklusgrupi patrullpolitseinik Martin Määr mõõtsid möödunud nädala liiklustalgute käigus kiirust Raadi elamupiirkonnas. Foto: Sille Annuk

Möödunud nädalal üle kogu Eesti korraldatud liiklustalgutel tuvastasid politseinikud ainuüksi Tartu jaoskonna piires ligi 300 rikkumist, neist enamik kiiruseületamised.

Tähelepanelikud liiklejad olid Tartumaal ja Jõgevamaal talgukaardile märkinud 557 kohta, neist 531 Tartu- ja 26 Jõgevamaal, kus nad olid täheldanud kiiruseületamisi. Need kohad klappisid suuresti varasemate aastate tähelepanekutega ning ka kohtadega, mida politseinikud oma igapäevatööski näevad.

Politsei kontrollis talgute käigus Tartu- ja Jõgevamaa peale ligi 300 kohta. Kui Jõgevamaa peamised murepaigad on suurematel teedel, siis Tartumaal ületasid autojuhi kiirust enamasti asulates, näiteks 30 ja 40 km/h kiirusepiirangu alas.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles