Maaülikooli legendaarset Torni ootavad ees muutused

Egeli Raudmäe
, ajakirjanik
Copy
Eile pärastlõunal näitas OÜ Torni Hostel juhatuse liige Roland Aik Kask, kui kiired on uued pesumasinad: elanikud pole juba korvides ootavale puhtale pesule veel järelegi jõudnud, kui uus pesu on juba masinas.
Eile pärastlõunal näitas OÜ Torni Hostel juhatuse liige Roland Aik Kask, kui kiired on uued pesumasinad: elanikud pole juba korvides ootavale puhtale pesule veel järelegi jõudnud, kui uus pesu on juba masinas. Foto: Sille Annuk

Eesti maaülikool korraldas sellest kuust enda töö ümber nõnda, et ühiselamute haldamine läks ülikooli tütarettevõtte kätte. Töö ümberkorraldamisega tuli ka maaülikooli ühiselamutele uus liitev nimi – Rohemu Campus.

Kui varem käis ühiselamute haldamine otseselt ülikooli alt, siis nüüd on see tütarettevõtte OÜ Torni Hostel hoole all. Seda selleks, et ülikool saaks keskenduda oma põhieesmärgile, mis on hariduse andmine, ning et ühiselamutel oleks haldaja, kelle põhifookus ongi elamustingimuste paremaks muutmisel.

Kõige rohkem oli seda muutust vaja selleks, et ühiselamud saaksid taas renoveeritud, sest 20 aastaga, mis viimasest renoveerimisest möödas, on üsna palju muutunud, selgitas OÜ Torni Hostel juhatuse liige Roland Aik Kask. «Seda nii inimeste ootustes elukeskkonnale kui ka tehnilistes lahendustes,» täpsustas ta.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles