Veemotoklubi paadiehitajad saatsid talve mööda garaažis kiirust otsides ning F1 mudelit vormides (1)

Henn Uuetoa
, ajakirjanik
Copy
Sellel paadil pole viga midagi, ütles Tartu Kalevi veemotoklubi treener ja eestvedaja Üllar Põvvat. Siiski-siiski, enne hooaega muutunud reeglite tõttu on vaja sõitja pea kohale uus tugiraam valmis saada.
Sellel paadil pole viga midagi, ütles Tartu Kalevi veemotoklubi treener ja eestvedaja Üllar Põvvat. Siiski-siiski, enne hooaega muutunud reeglite tõttu on vaja sõitja pea kohale uus tugiraam valmis saada. Foto: Kristjan Teedema

Tartu Kalevi veemotoklubi eestvedaja Üllar Põvvat hakkas 2019. aasta sügisel ehitama Eesti esimest vormel 1 paati, aga valmis see pole, aega ja raha kulub veel palju. Pealegi on tulnud muudki teha: möödunud kuudel näiteks garaažis noorte paatidele kiirust otsida, sest suvel on selleks juba hilja.

Tõsisem veemotohooaeg algab siinmail kevadel, kuid suurem töö käib just praegu. Nii pole Kvissentalis Tartu Kalevi veemotoklubi töökoja ruumidest pahtli, värvi ja kemikaalide aroom kuhugi kadunud.

Samuti pole teab mis puhanud ka Üllar Põvvat ja tema poeg Henry Põvvat koos Kaarel Vihermäega, neid kõiki aitab aeg-ajalt paatide ehitamises kogenud Sulev Märtson.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles