Ogre pakkus kõva korvpallilahingu, kuid Tartu jättis võidu koju

Henn Uuetoa
, ajakirjanik
Tartu liider Märt Rosenthal (palliga) oli küll omade resultatiivsem, kuid mängu ta ei mõjutanud. Foto: Diana Jesin

Tartu ülikool Maks & Moorits võõrustas korvpalli Eesti-Läti liigas BK Ogret ja kuigi kolmanda veerandi keskel juhtis kodumeeskond juba 24 punktiga, läks mängu lõpp pingeliseks ning kodumeeskond sai kirja napima, 82:76 võidu.

Teisipäeva õhtul Tartu ülikooli spordihoonesse kogunenud ligi 600 korvpallisõpra nägid eriilmelist mängu. Tartlased jäid stardis pisut magama, aga kui hoog üles saadi, siis tabati veerandi keskel viis kaugviset järjest ning avaveerandi võitis Tartu 28:15.

Hea hoog jätkus ka teisel veerandil, kui hästi sekkus mängu Tartu värskeim täiendus Davis Rozitis. Poolajaks juhtis ülikoolilinna tiim juba 50:31.