Tammeka jätkas hooaja avamängus kummalist seeriat

Kristofer Seema
Tegu oli neljanda liigamänguga järjest, kus tartlased Kalevi vastu punase kaardi said. Foto: Mihkel Maripuu

Pühapäeval pidas oma Premiumi liiga hooaja avamängu Tartu JK Tammeka. Tallinnas Sportland Arenal mängiti 1:1 viiki jalgpalliklubi Tallinna Kaleviga.

Mängu esimene tõeliselt ohtlik olukord tuli kuuendal minutil, kui Kalevi ründaja Ats Purje pääses Tammeka karistusalas vabalt löögile, kuid tartlaste naha päästis kapten Richard Alandi suurepärane tõrje. Hea võimalus tekkis Kalevil ka järgmisest nurgalöögist, aga Tammeka keskkaitsjal Tanel Tammikul õnnestus pall napilt ära klaarida.

17. minutil pääses Tammeka esiründaja Ahmed Basher silmitsi Kalevi väravavahi Oskari Forsmaniga, kes tema välisküljega sooritatud löögi veidi puterdades püüdis.