Vehklejad võitsid kadettide Euroopa meistrivõistlustel pronksi

Henn Uuetoa
, ajakirjanik
Eesti kadettide naiskond saavutas vehklemise Euroopa meistrivõistlustel pronski. Foto: Erakogu

Itaalias Napolis jätkuvatel kadettide ja juunioride vehklemise Euroopa meistrivõistlustel astus pühapäeval võistlustulle Eesti kadettide naiskond, kes saavutas 20 riigi seas kõrge kolmanda koha.

Eesti koondise eest vehkles Napolis neli sportlast: Tartust Eliisa Kikerpill ja Ksenja Pärlin, Haapsalust Julia Trynova ning varuliikmena Aleksandra Nikolajeva Tallinna Mõõgast, kes võistkonnana asetsesid turniiri eel edetabelis 13. kohal. Esimesest voorust edenesid eestlannad priipääsmega, misjärel kohtusid  Prantsusmaa (6.), Saksamaa (4.) ja Ukraina noortega (1).