Tartu pikendas oma võiduseeriat

Kristofer Seema
Tartu Ülikool Maks & Moorits mängija Märt Rosenthal.
Tartu Ülikool Maks & Moorits mängija Märt Rosenthal. Foto: Sander Ilvest

Eesti-Läti korvpalliliiga mängunädala lõpetas kohtumine KK Viimsi ja Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vahel. Tartlased said teisel poolajal oma mängumootori käima ja teenisid kõikide sarjade peale kaheksanda võidu järjest tulemusega 90:61.

Viimsi Foruse spordikeskusse oli isadepäeval mängu vaatama kogunenud üle 400 korvpallisõbra. Noor kodumeeskond suutis avaveerandil näidata südi mängu ja võitis esimese veerandi 17:15. Teisel veerandil haaras Tartu Rinalds Malmanise ja Rain Veidemani vedamisel initsiatiivi ning nende juhtimisel võideti avapoolaeg 38:29.

Teist poolaega alustasid tartlased 11:2 spurdiga ja sellele Viimsil enam midagi vastu panna ei olnud. Kolmanda veerandi lõpus näitas tabloo Tartu 62:43 eduseisu. Viimasel veerandil püsis jõudude vahekord sama ning ka Tartu nooremad mängijad said korralikke minuteid ja vormistasid 90:61 võidu.