Tammeka lõi omavärava ning kaotas võõrsil Levadiale

, ajakirjanik
07.05.2023, Tallinn
Jalgpall. Kalev - Tammeka. 1:1. Keskel Taijo Teniste
Foto Mihkel Maripuu, Postimees
07.05.2023, Tallinn Jalgpall. Kalev - Tammeka. 1:1. Keskel Taijo Teniste Foto Mihkel Maripuu, Postimees Foto: Mihkel Maripuu

Premiumi liiga 32. voorus kohtusid laupäeva õhtul omavahel tabeliliider Tallinna FCI Levadia ning üheksandal positsioonil asuv Tartu JK Tammeka. Mängu võitis skooriga 2:1 kodumeeskond Levadia, kes asus juhtima Tammeka omavärava läbi.

Võõrustajad saavutasid edu kiirelt. Seda viiendal minutil, kui Tammeka kaitsja Reio Laabus suunas Levadia mängija Edgar Turi madala söödu õnnetult omaväravasse. Ka kohtumise teise värava lõi Levadia, kui 28. minutil oli täpne ääreründaja Mollo Bessala.

Teise poolaja alguses eksis kodumeeskonna väravavaht Karl Andre Valner tammekalase Kevin Mätase tsenderduse püüdmisel ning nii suutis Dominic Laaneots tühja väravasse lüües ühe värava tagasi lüüa. Rohkemaks aga kumbki meeskond suuteline ei olnud ning nii lõppes vastasseis Levadia 2:1 paremusega.