Naiste võrkpallivõistkond Tartu Ülikool/Bigbank pidas pühapäeval kodusaalis Balti liiga kohtumise, kus vastaseks oli liiga debütant Rae Spordikool / Viaston. Tartlastel tuli võitmiseks maha pidada viiegeimiline mäng.

Kohtumine algas Tartu võistkonnale ehmatusega, kui Rae spordikool sai neist esimeses geimis jagu 25:20. Teises geimis näitasid Tartu võistkonna naised võimu, andes vastasvõistkonnale vaid 13 punkti. Seejärel kolmandas geimis said tartlased omakorda külma duši krae vahele, kui Rae võitis geimi 25:16. Neljas geim õnnestus Tartu võistkonnal taas võita, Rae Spordikool / Viaston jäi ses geimis 20 punktile.

Mängu lõppseis sõltus viiendast geimist, mis Tartu võistkonnal õnnestus napilt, seisuga 15:13, võita.