Tammeka jätkas Kalju vastu vanadel radadel

Kristofer Seema
Tammeka peab sellel nädalal koduväljakul lahingu pidama nii Flora kui ka Paidega. Foto: Dmitri Kotjuh

Jalgpalliklubi Tartu Tammeka lõpetas 15. septembril Premiumi liigas Narva Transi vastu 11-mängulise võiduta seeria. Paraku läinud laupäeval kohtumises Nõmme Kaljuga tartlastel võimalust ei tekkinud ning Tallinnast naasti taas kaotusega – sedapuhku oli allajäämine kindel 1:4.

Viimatise mängu üheks peategelaseks tõusis videokohtunik ehk VAR. Peakohtunik Tanel Üprus pidi käima ekraanilt kordusi vaatamas koguni kolmel korral.

Kalju keskpoolik Andre Fortune viis kodumeeskonna juhtima juba 21. minutil. Poolaja lõpus määras peakohtunik pärast videokorduse ülevaatamist Tammekale penalti, mille Kevin Mätas ka kindlalt realiseeris.