E, 4.12.2023

VIDEO ⟩ Vene muusikutepaar vahetas Moskva suured lavad elu vastu Tartus

Pianist Alexander Motovilov alustab esimest kontserdituuri Eestis.
Aime Jõgi
, ajakirjanik
Copy
Daria ja Alexander said kokku Moskva konservatooriumis. Juba teisel kohtumisel tegi Alexander abieluettepaneku. Daria oli nõus. Varsti olid pulmad, kus kaks suguvõsa esimest korda kohtusid ja ka nad ise teineteisega lähemalt tuttavaks said. Niisugune äratundmise lugu.
Daria ja Alexander said kokku Moskva konservatooriumis. Juba teisel kohtumisel tegi Alexander abieluettepaneku. Daria oli nõus. Varsti olid pulmad, kus kaks suguvõsa esimest korda kohtusid ja ka nad ise teineteisega lähemalt tuttavaks said. Niisugune äratundmise lugu. Foto: Margus Ansu

Pianist ja helilooja Alexander Motovilov on oma vioolamängijast naise Dariaga teatri ees kohal varem kui kokku lepitud. Aja parajakstegemiseks seisatuvad nad ühe afiši ees, vaatavad, kust paistab valgus ja kuhu langeb vari, siis suudlevad ning ühtlasi jäädvustavad selle selfile.

Daria ja Alexander on artistid, kes jagavad oma elu sotsiaalvõrgustikes nii esinemisvajaduse kui ka töö enda pärast. Selles pöörases maailmas tuleb end iga päev näidata või ilmub keegi teine ja võtab su koha päikese alt endale.

Pianist Alexander Motovilov alustab Eestis sel pühapäeval kontsertide sarja pealkirjaga «Väike teekond». Sama pealkirja «A Little Journey» kannab ka üks Alexandri paladest, mille ta lõi kaks aastat tagasi ning pühendas Dariale.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles