Korvpallimeeskond Tartu Ülikool Maks ja Moorits võitis oma kolmandas hooajaeelses kontrollmängus külla sõitnud Eesti-Läti ühisliiga konkurenti BK Valmiera Glass Viat 85:69.

Tartu ülikooli korvpallimeeskond asus Läti meeskonna vastu juhtima pea avavilest alates ega andnudki enam eduseisu käest. Vastupidi, kui esimesel veerandajal juhtis koduvõistkond keskeltläbi viie punktiga, siis teisel veerandajal eduseis kahekordistus.

Teise poolaja alguses eduseis küll vähenes kohati isegi mõne punktini, kuid kohtumise lõpus leidis lisakäigu ikkagi Tartu. Lõpuvile kõlades seisis tablool 85:69. Tegemist oli tartlaste esimese hooaja eelse kontrollmängu võiduga. Varasemas kahes kohtumises pidid nad tunnistama BC Šiauliai ning Bk Ogre paremust.