Tammeka naasis suvepuhkuselt dramaatilise kaotusega

Kristofer Seema
Tammeka peatreener Marti Pähn.
Tammeka peatreener Marti Pähn. Foto: Postimees/Scanpix Baltics

Jalgpalli Premiumi liiga 18. voorus kaotas Tartu JK Tammeka koduväljakul viimase minuti väravast 2:3 Pärnu JK Vaprusele.

Suvepealinlased alustasid kohtumist vägeva pauguga, kui Pärnu keskkaitsja Uku Kõrre avas 12. minutil võimsa kauglöögiga 30 meetrilt skoori. Juba kolm minutit hiljem viigistas seisu Tammeka poolelt Artur Uljanov.

60. minutil viis Tartu ründaja Kevin Mätas pealöögiga Tammeka 2:1 juhtima. Pärast kolme kogenud mängija asendamist noorte mängijatega kaotas kodumeeskond aga lõpu eel kohtumise üle kontrolli.

81. minutil saatis Sander Kapperi terava tsenderduse värava eest õnnetult oma võrku Herman Pedmanson. Kohtumise viimasel minutil tõi Pärnule võidupunktid koju Kristjan Kask.

Tammeka on 16 silmaga liigatabelis eelviimasel kohal. Kolm eelmist mängu kaotanud Pärnu tõusis 25 punktiga tabelis kolmandale positsioonile.

Järgmisena sõidab Tammeka 2. juulil külla liiga liidrile Tallinna FC Florale.