R, 29.09.2023

GALERII ⟩ Lastekaitsepäeval õppisid lapsed end ise kaitsma

Jens Raavik
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Tartu linna lastekaitsepäeval «Kiigu, liigu tegutse» said lapsed muu hulgas õppida võitluskunste, et ennast vajadusel ise kaitsta.
Tartu linna lastekaitsepäeval «Kiigu, liigu tegutse» said lapsed muu hulgas õppida võitluskunste, et ennast vajadusel ise kaitsta. Foto: Kristjan Teedema

Südalinnas asuvas keskpargis peeti neljapäeval lastekaitsepäeva ning sel puhul olid sinna kohale tulnud sajad mudilased, aga ka juba suuremad lapsed. Seekordne lastekaitsepäev pealkirjaga «Kiigu, liigu, tegutse!» innustas lapsi ja noori rohkem liikuma.

Muidugi olid kohal suhkruvatimüüjad ja kiirtoitlustajad, kuid näha võis ka tervislikumat toitu, näiteks ühe laua taga meisterdasid lapsed kiluvõileibu.

Tegevust jagus igale maitsele ja nii sai pargis sõita poni seljas, möllata täispuhutaval batuudil, mängida jalgpalli, sõita teistega võidu elektriliste lasteautodega ja istuda pesuehtsa politseiauto rooli. Julgematel lastel oli lastekaitsepäeval võimalus ennast ise kaitsma õppida, sest keskpargi murule laotatud matil õpetati nii suurtele kui väikestele karatevõtteid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles