K, 31.05.2023

GALERII ⟩ Elva suvitajaid ootab uhiuus rannaplatvorm

Jens Raavik
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Elva Verevi järve rannaplatvorm oli esmaspäevaks täielikult renoveeritud, kuid tööd rannas jätkuvad ja 1. juunil asuvad seal taas tööle ka vetelpäästjad.
Elva Verevi järve rannaplatvorm oli esmaspäevaks täielikult renoveeritud, kuid tööd rannas jätkuvad ja 1. juunil asuvad seal taas tööle ka vetelpäästjad. Foto: Postimees / SILLE ANNUK

Ehkki ametlikult algab suvi Verevi rannas 1. juunil, kui tööd alustab rannavalve, on plaaž tänaseks saanud uue ilme ning puidust platvorm suvitajate jaoks valmis.

Elva vallamajandusosakonna juhataja Hegri Narusk rääkis, et puitplatvorm vajas uuenduskuuri, sest aastatega oli see mädanenud prusside tõttu muutunud kohati suisa ohtlikuks. Kuigi hädavajalikke parandustöid on tehtud ka eelmistel aastatel, leiti tänavu eelarvest ligi 150 000 eurot, selle raha eest vahetati välja platvormi, vettehüppetorni ja rannavalvehoone terrassi laudis ja konstruktsioonid ning paigaldati 12 uut ujumisredelit.

Platvormi kõrgemad äärekohadki on nüüdsest astmetega ning kitsamale osale paigaldati käigusild lapsevankri ja ratastooliga rannalise jaoks. Lähipäevil paigaldatakse randa ka uued riietuskabiinid. Veel korrigeeritakse liumäe ümbrust, et vette laskudes oleks vee sügavus laste jaoks sobiv.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles