Vastaste puurilukk maskeerus ründajaks ja jättis saalijalgpallurid medalist ilma

Kristofer Seema
Ravens sihtis hooaja alguses uue peatreeneri Gonzalo Jimenez Gomeziga (pildil) kõrgemale kui mullu saavutatud pronksmedalid. Foto: Diana Jesin

Laupäeval toimus Viimsis Coolbeti saaliliiga pronksimäng. Tartu Ravens Futsal pidi leppima neljanda kohaga, kui koduväljakul pallinud Viimsi Smsrahale jäädi alla 2:5.

Viimsi läks juba kohtumise 11. minutiks 3:0 juhtima ja paistis mängleva kergusega pronksile purjetavat. Ravens suutis aga kohtumisse kahe väravaga põnevust lisada.

Pronksi saatuse otsustas ära Viimsi väravavaht Mark Boskin, kes lõi viimased kaks väravat. Esimeses olukorras tormas Boskin ise rünnakule, sai seinasöödust palli ja lõi selle Ravensi väravavõrku. Järgmisel minutil saatis ta mänguvahendi enda värava alt tartlaste tühjaks jäetud puuri.

Seega jäi tartlastel eelmise aasta pronksiedu kordamata. Coolbeti saaliliiga finaalis heitlevad tiitli pärast Tallinna Cosmos ja Sillamäe Silmet. Kolme võiduni kestva seeria esimese mängu võitis kindlalt Cosmos – 6:1.