Tartlased jäid teist mängu järjest vähemusse ja pidid leppima viigipunktiga

Kristofer Seema
Tammeka on Premiumi liigas kümnest mängust võitnud kõigest ühe.
Tammeka on Premiumi liigas kümnest mängust võitnud kõigest ühe. Foto: Postimees / SILLE ANNUK

Tartu JK Tammeka ja Tallinna Kalev leppisid Premiumi liiga 11. voorus 1:1 viiki. Kohtumise lõpus jäid tartlased ka vähemusse.

Meeskonnad ei jõudnud avapoolajal tabamusteni, kuid pisut aktiivsem pool oli Tammeka. Skoori avas Kalev teisel poolajal 64. minutil, kui Tristan Toomas Teeväli kindlalt realiseeris penalti. 75. minutil vastas tabamusega Tammeka, kui Taijo Teniste söödu saatis võrku Dominic Laaneots.

Laaneots oli aktsioonis ka mängu lõpus, kui ta üleminutitel sattus tulisesse duelli Ats Purjega, mis lõppes jõhkralt käitunud tartlasele punase kaardiga. Tammeka lõpetas mängu vähemuses juba teist kohtumist järjest. Eelmises mängus sai punase kaardi keskkaitsja Eugenio Bracelli.

Tammeka jätkab tabelis üheksandal real. Kümnest mängust on teenitud kõigest üks võit, neli viiki ja viis kaotust.