Tammeka võitlus tiitlikaitsja vastu lõppes mõne minuti jooksul

Kristofer Seema
Tegu oli Tammeka liigahooaja juba viienda kaotusega.
Tegu oli Tammeka liigahooaja juba viienda kaotusega. Foto: Tartu JK Tammeka Facebook

Tartu JK Tammeka sai eile koduväljakul juba liigahooaja viienda kaotuse, kui jäi alla Tallinna FC Florale 0:3.

Esimene värav sündis juba 7. minutil, kui skoori tegi Flora ründaja Rauno Alliku. Kaks minutit hiljem sai mängu saatus juba sisuliselt otsustatud, kui Tammeka keskkaitsja Eugenio Bracelli rebis Alliku kastis pikali. Tulemuseks oli penalti ühes punase kaardiga. Konstantin Vassiljev saatis penaltipunktist palli väravavõrku ja tegi külaliste eduseisuks 2:0.

Järgmine väravavõimalus avanes 29. minutil, kui Sergei Zenjov pääses Vassiljevi läbisöödu järel jooksu ning kõksas palli üle tartlaste väravavahi Richard Aalandi.

Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ja kohtumine lõppeski Tammeka kaotusega 0:3.

Tammeka jätkab Premiumi liigas üheksandal kohal. Tartlaste järgmine mäng toimub pühapäeval, kui külla sõidetakse Tallinna Kalevile.