VIDEO Tammeka teenis viimaks liigahooaja esimese võidu

Kristofer Seema
Patrick Genro Veelma värav tõi Tammekale selle hooaja esimesed võidupunktid.
Patrick Genro Veelma värav tõi Tammekale selle hooaja esimesed võidupunktid. Foto: Tartu JK Tammeka Facebook

Tartu JK Tammeka alistas pühapäeval Eesti jalgpalli Premiumi liigas tabeli viimaste lahingus 3:2 Harju JK Laagri ja avas sellega ka oma võiduarve.

Esimene poolaeg algas tormiliselt, kui Harju asus 14. minutil Tammeka keskkaitsja Rasmus Kallase omaväravast juhtima. Kuid juba kolm minutit hiljem viigistas Tanel Lang mänguseisu.

Kodumeeskond taastas eduseisu 36. minutil, kui Taaniel Usta lõi akrobaatilise ülepuusalöögiga palli tartlaste väravasse. Aga ka sellel korral suutis Tammeka kolm minutit hiljem viigistada. Palli suunas nurgalöögijärgsest olukorrast väravasse itaallasest keskkaitsja Eugenio Cristoforo Bracelli.

Tammeka lõi mängu saatuse otsustanud värava 66. minutil, kui kiirrünnakus tekkinud ülekaalu kasutas oskuslikult ära Patrick Genro Veelma. Mängu lõppskooriks jäigi 3:2.

Võit paigutab Tammeka liigatabelis viie punktiga üheksandaks. Harju jätkab ühe silmaga kümnendal ehk viimasel real.

Tartlaste järgmine mäng Narva Transiga saab kodusel Sepa kunstmuruväljakul avavile sellel reedel kell 18.